navigace:

O nás

V únoru 2022 se začal psát příběh Košilária. Hledala jsem únik z každodenní uspěchané reality a našla ho v upcyklování jedné z mých secondhandových košil. Z obyčejné oranžové košile se stal unikátní kousek, který následující den získával krásné komplimenty od kolegů z Tiimiakatemia Prague. Díky těmto ohlasům vznikl projekt Košilárium s původním záměrem upcykovat 100 košil a projekt ukončit. Láska k celému procesu a myšlence mě ale pohltila natolik, že Košilárium se již dva roky vyvíjí, různě transformuje a oslovuje další a další lidi.

V průběhu dvou let existence Košilária se nám podařilo uvést na trh 12 kolekcí s různými tématy, upcyklovat více než 250 košil, experimentovat s technikami a spolupracovat se skvělými lidmi od modelů po kameramany… Nyní díky všem těmto lidem a milníkům může přes 150 lidí s hrdostí nosit absolutně unikátní košile a šířit myšlenku udržitelnosti.

V Košiláriu věříme, že módní průmysl dokáže být udržitelný

V Košiláriu věříme, že secondhandové kousky mohou zažívat nová dobrodružství

V Košiláriu věříme, že každý z nás je součástí změny

Děkuji, že jste na této cestě s námi!

Tereza & tým Košilária

Tým Košilária

Centilius

Centilius je dávka kreativity, zosobněním ideálu a hlavní kontrolór směru celého brandu. Někdo by mohl namítat, že je vymyšlený, ale my vám jednou dokážeme, že je skutečný a že bez něj by to nešlo.

Téra

Tereza Fleischmannová

@tery_sfery

Téra je pojítko všech těch talentovaných lidí co Košilárium tvoří.

Vede ho svou vizí, silnými hodnotami a láskou pro umění.

BaTe

Barbora Tejnská

@bate_blue

BaTe je mistrně komunikace a prodejů.

Dává Košiláriu drive a náboj a díky ní jde vše ryhleji!

Janko

Janko Musil

@jankomusil

Janko je hlavním fotografem Košilária.

Jeho neuvěřitelné fotky a šílené nápady podtrhávají unikátnost a

umělecnký nádech našich košil.

Prodejní místa

Pokud jste nevybrali žádnou z košil na našem e-shopu, můžete se kouknout na další unikátní kousky v našich partnerských prodejních místech!

Dusha

Dusha

@dusha_secondhand

Dusha second hand najdete u Národní třídy v Jungmannově ulici!

Tento útulný secondhand v centru Prahy má vždy 20-25 našich košil, které si na místě můžete vyzkoušet a u toho kouknout na další úžasné secondhand kousky i lokální tvůrce.

Filtr

Filtr Coffee & Clothes

@filtrprague

Filtr najdete na Vinohradech v Bělehradské ulici.

I zde najdete koutek s našimi košilemi, u jejich vybírání a zkoušení si můžete vychutnat úžasnou kávu a kouknout na nadčasové secondhand kousky Filtru

Další spolupráce

Objevili jsme se v klipech kapely Valdemar on the Run, chtěli byste taky unikátní kostými do vašeho projektu? Neváhejte se ozvat.